نتایج جستجوی شما
ارسال شده توسط Dextons بر 23 جولای, 2022
0

 

1200 خانه جدید برای کارتن‌ خواب‌های لندن

 

بیش از 1200 خانه توسط City Hall برای کارتن‌ خواب‌های لندن ساخته شده است. ارقام جدید توسط Sem Moema AM، سخنگوی Labour’s London Assembly Housing، از Sadiq Khan شهردار لندن به دست آمده است. خانم Moema از تلاش‌های “متعهد و پایدار” برای پایان دادن به بی خانمانی طولانی مدت در پایتخت استقبال کرد و از دولت خواست تا با لندن همکاری کند و “به کارتن‌ خواب‌ها کمک کند تا برای همیشه از خیابان‌ها خارج شوند”.
City Hall از سال 2016 با شوراها و موسسات خیریه برای کمک به 12000 بی خانمان در اسکان امن و طولانی مدت همکاری کرده است. برنامه‌های «محل خواب کارتن‌ خواب‌های» و «Move On» بیش از 190 میلیون پوند بودجه برای تأمین خانه‌ها و حمایت از افراد کارتن‌‌خواب سابق فراهم کرده است. از 10 ژوئن، کار روی بیش از 1200 خانه آغاز شده است.
تعداد افراد کارتن‌‌خواب در لندن کاهش دلگرم کننده ای داشته است. داده‌های شبکه بی‌خانمان‌ها و اطلاعات ترکیبی به سفارش شهرداری (CHAIN) نشان می‌دهد که 8,329 نفر در لندن در طول سال‌های 2021/22 شب را راحت خوابیده‌اند که در مقایسه با مجموع 11,018 نفر در سال 2020/21 کاهش 24 درصدی را نشان می‌دهد.
شهردار از این خوابگاه‌ها درخواست کرده که بدون پیشنهاد حمایت برای پایان دادن به کارتن خوابی این افراد، آنجا را ترک نکنند. City Hall نزدیک به 50 میلیون پوند بودجه دولتی برای حمایت از افراد کارتن‌خواب لندن در سال‌های 2022 و 2023 دریافت کرده و بودجه خود را برای خدمات افراد کارتن‌خواب از 8.45 میلیون پوند در سال در زمان انتخاب شهردار به حدود 12 میلیون پوند در سال افزایش داده است.
در آغاز پاندمیک، با حمایت مالی دولت، City Hall، با همکاری مقامات محلی و موسسات خیریه و طبق یک طرح به بیش از 2500 نفر از افراد کارتن‌خواب کمک کرد تا در محل اقامت ایمن قرار گیرند. حدود 80 درصد از کسانی که از طریق این طرح به آنها کمک شد به محل اقامت طولانی مدت منتقل شدند. این طرح همچنین به مقامات محلی اجازه می‌دهد تا خدمات را به افرادی که از بودجه عمومی (NRPF) استفاده نمی‌کنند، ارائه دهند.
در فوریه، خانم Moema به وزیر امور افراد بی‌خانمان و مسکن، نمایندگان مجلس Eddie Hughes، نامه نوشت تا از او بخواهد که نحوه همکاری دولت با شهرداری و مقامات محلی را توضیح دهد تا پس از پایان یافتن «Everyone In campaign»، افراد بی‌خانمان از خیابان ها خارج شوند و هنوز پاسخی داده نشده است.

پاسخ بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها