نتایج جستجوی شما
ارسال شده توسط Dextons بر 22 سپتامبر, 2022
0

 

6 نکته ای که باید هنگام جابه‌جایی قبل از کریسمس در نظر بگیرید.

 

صاحبان خانه و خریداران احتمالی که قصد دارند قبل از کریسمس نقل مکان کنند، باید سریعا اقدام کنند تا شانس خود برای یک جابه‌جایی آرام را افزایش دهند.

با توجه به افزایش قیمت مسکن در دو سال اخیر، پیش‌بینی می شود تورم و هزینه های ناشی از بحران مسکن در ماه های آینده کاهش یابد و این فرصت را برای خریداران مسکن فراهم می کند تا خانه جدیدی را خریداری کنند که به طور بالقوه ارزانتر از قیمت بازار است.

Sharon Galley، رئیس بخش انتقال در JMP Solicitors گفت: « نقل مکان می‌تواند یک فرآیند استرس‌زا برای خریداران باشد، اما راه‌هایی وجود دارد که جا‌به‌جایی را تا حد امکان راحت کند.

ایام جشن همیشه هدف خریداران خانه بوده که به دنبال اقامت در مکانی جدید قبل از شروع سال جدید هستند و برای کسانی که به دنبال موقعیتی هستند، می‌تواند لحظه مناسبی در بازار برای خرید ملک باشد. اگر می‌خواهید قبل از این تاریخ نقل مکان کنید، مواردی را بیان کرده‌ایم که باید در نظر بگیرید.»

  1. ملک را برای فروش آماده کنید

پس از تصمیم گیری برای فروش ملک خود، بهتر است که خانه خود را هوشمند کنید. ملک خود را تمیز کرده و در صورت لزوم آن را رنگ آمیزی کنید. رنگ آمیزی می تواند به شما کمک کند تا خانه را تمیز کرده، انبار را خالی و آن را به یک فضای قابل استفاده تبدیل کنید. در این صورت ملک شما برای خریدار احتمالی جذاب‌تر خواهد بود.

  1. نماینده فروش مناسب خود را انتخاب کنید

حتما تعدادی از آژانس های املاک را به ملک خود دعوت کنید تا نه تنها ارزش گذاری و هزینه های مختلف ملک را در نظر بگیرند، بلکه درک درستی از نحوه عملکرد آن ها به دست آورید. یک رابطه خوب با نماینده فروش می تواند باعث اجرای هر چه بهتر این فرآیند شود.

  1. معرفی یک وکیل

هرچه زودتر به وکیل خود اعلام کنید، آمادگی بیشتری خواهید داشت. تمام مدارک خود از جمله ضمانت‌نامه‌های لوازم خانگی و هر سند دیگر در رابطه با ملک دارید را آماده کنید و آن را به وکیل خود منتقل کنید.

  1. هر چه زودتر باربری را رزرو کنید

زمانی که ملک مورد نظر خود را پیدا کردید و قصد خرید آن را داشتید، بهتر است قبل از اقدام به خرید، یک بررسی مناسب انجام دهید؛ البته اگر شما از قبل اقدام به خرید کرده اید، به خصوص در ماه های زمستان، خود را برای یک جابه‌جایی گران قیمت آماده کنید.

  1. به بسته‌بندی وسایل توجه کنید

اگر بسته‌بندی DIY را انتخاب می‌کنید، بهتر است حداقل سه هفته قبل از تاریخ جابجایی خود شروع کنید تا اقلامی که در حال حاضر استفاده نمی‌کنید را بسته بندی کنید. به این ترتیب استرس کمتری دارید و همچنین به حذف اقلامی که هرگز استفاده نمی‌کنید یا به آن‌ها نیاز ندارید کمک می‌کند، که می‌تواند به خیریه اهدایش کنید.

اگر از یک شرکت باربری استفاده می کنید، سعی کنید هر چه زودتر رزرو کنید تا مطمئن شوید که شرکت در زمان مورد نیاز شما آماده هست.

  1. فراموش نکنید که هماهنگ کنید

حتما به شرکت های خدماتی اطلاع دهید که در حال جابه جایی هستید و پس از رد و بدل کردن قرارداد، همه موارد پستی به آدرس جدید شما ارسال می شوند. کارت های کریسمس خود را بنویسید و با آدرس جدید خود که از قبل در آنها چاپ شده ارسال کنید، این کار باعث صرفه جویی در زمان و پول در نامه ها و پیام های جداگانه می شود.

پاسخ بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها