نتایج جستجوی شما
ارسال شده توسط Dextons بر 19 سپتامبر, 2022
0

 

به گفته 61 درصد از سرمایه گذاران بریتانیا BTL جذابیت خود را از دست داده است.

 

تحقیقات جدید Shojin نشان می‌دهد که اکثر سرمایه‌گذاران خرد در بریتانیا بر این باورند که جذابیت‌های سرمایه‌گذاری‌ buy-to-let (BTL) در سال‌های اخیر بسیار کمتر شده است.

پلتفرم سرمایه گذاری FCA یک نظرسنجی مستقل را در میان 690 بزرگسال بریتانیایی ترتیب داد که همه آنها پورتفولیوهای سرمایه گذاری به ارزش بیش از 120 هزار پوند دارند و این شامل انواع سرمایه گذاری ها می شود اما پس انداز، حقوق بازنشستگی و دارایی آنها صرف اقامت اولیه می شود.

این گزارش نشان داد که برای 61 درصد از سرمایه گذاران خرده فروشی، سرمایه گذاری BTL در سال های اخیر پس از بسیاری از اصلاحات مالیاتی و مقررات، جذابیت خود را از دست داده است.

این تحقیق همچنین بر پیچیدگی درک شده سرمایه گذاری املاک تاکید کرد. دو سوم سرمایه گذاران (40 درصد) گفتند که تمایل به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بدون عوارض مالکیت دارند. در میان افراد 18 تا 34 ساله، این رقم به 67 درصد افزایش می یابد.

تحقیقات Shojin نشان داد که علیرغم موانع درک شده برای مالکیت سهام، بیش از نیمی از سرمایه گذاران (59٪) املاک را به عنوان یک طبقه دارایی قوی برای سرمایه گذاری در حال حاضر در نظر می گیرند. اکثر (58 درصد) پاسخ‌دهندگان انتظار دارند که قیمت مسکن در 12 ماه آینده به افزایش خود ادامه دهد، و 51 درصد دیگر عدم تعادل عرضه و تقاضا را عامل قوی در عدم جذابیت املاک به عنوان یک سرمایه گذاری ذکر کرده اند.

Jatin Ondhia ، مدیرعامل Shojin، گفت: « سال گذشته سال نوسانات شدیدی بود و سرمایه گذاران همچنان در حال متعادل کردن ریسک ها و فرصت ها در برابر یک پس زمینه پیچیده اقتصادی هستند. برای مثال، تاکید می کند که جذابیت سرمایه گذاری BTL در حال کاهش است، بالا بودن stamp duty ، حذف معافیت های مالیاتی و مقررات بیشتر در بازار، مردم را از سرمایه گذاری سنتی املاک باز می دارد.»

به گفته وی، این مطالعه نشان داد که اکثر سرمایه گذاران هنوز به انعطاف پذیری بازار املاک به عنوان یک سرمایه گذاری در شرایط جوی فعلی اعتقاد دارند. و واضح است که سرمایه گذاران خرد به طور فزاینده ای آماده کشف راه های مختلف سرمایه گذاری به عنوان ابزاری برای دستیابی به بازده مثبت از دارایی هستند. ما انتظار داریم که روند پیشرفت های دیجیتال و به چالش کشیدن موانع سنتی ورود به سرمایه گذاری املاک شتاب بگیرد.

پاسخ بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها