نتایج جستجوی شما
ارسال شده توسط Dextons بر 18 ژوئن, 2022
0

میزان سود سپرده در لندن برای خریداران اصلی FTB به میزان 10 برابر بیشتر است.

 

طبق داده‌های جدید Leeds Building Society، خریدارانی که برای اولین بار از خدمات مالکیت مشترک استفاده می‌کنند، می‌توانند اموال گران‌تر را با سپرده کمتر خریداری کنند.

در سال 2021، میانگین قیمت خرید خانه‌ای که توسط یک وام گیرنده مالکیت مشترک  Leeds Building Society خریداری شده بود، در مقایسه با اعضایی که اولین ملک خود را خارج از این طرح خریداری کردند، تقریبا یک سوم گران‌تر بود.

بر اساس این تحقیق، در لندن بزرگ، سال گذشته خریداری که برای اولین بار خانه می‌خرید به سپرده‌ای بیش از 10 برابر میانگین 11,024 پوند سپرده که مورد نیاز یک خریدار مالکیت مشترک است نیاز داشت.

در جنوب شرق، میانگین سپرده برای خریداران اصلی انجمن 6.7 برابر بیشتر از خریداران مالکیت مشترک در سال گذشته بود. در جنوب غربی 6.3 برابر، در شمال شرقی این شکاف 5.7 برابر، در غرب میدلندز 4.8 برابر و در ولز این تفاوت 3.8 برابر بود.

بر اساس داده‌های دفتر آمار ملی، شکاف بین میانگین قیمت مسکن و درآمد بین سال‌های 2010 تا 2020 در همه مناطق بریتانیا به جز یکی از مناطق افزایش یافته است.

مناطقی که شاهد افزایش بودند شامل لندن (از 8.7 برابر به 12.5 برابر) جنوب شرقی (از 7.7 برابر به 9.6) بود، در حالی که شمال شرق تنها منطقه ای بود که در آن کاهش جزئی (5.4 برابر به 5.1) داشت.

Martese Carton، مدیر توزیع وام مسکن در Leeds Building Society می‌گوید: «داده‌های ما نشان می‌دهد سپرده‌ای که خریداران باراولی در لندن نیاز دارند، می‌تواند به اندازه قیمت یک ملک در سایر مناطق بریتانیا باشد.

همانطور که شکاف بین درآمد و قیمت ملک همچنان در حال رشد است، طرح‌های مسکن مقرون به صرفه مانند مالکیت مشترک می‌تواند مالکیت خانه را در دسترس افراد بیشتری قرار دهد، زیرا میزان سپرده مورد نیاز را کاهش می‌دهد، که به طور مداوم به عنوان یکی از بزرگترین موانع خرید خانه بیان می‌شود.

ما معتقدیم کمبود عرضه دارایی‌های مالکیت مشترک وجود داشته و این پتانسیل را دارد که به بسیاری از خریداران بار اولی کمک کند. ما می خواهیم شاهد حمایت بیشتر دولت برای افزایش عرضه مسکن ارزان قیمت باشیم.

ما همیشه به دنبال راه‌هایی برای گسترش دسترسی به مالکیت خانه هستیم، بنابراین به نظارت دقیق بر روندها ادامه می‌دهیم تا مطمئن شویم محصولات و معیارهای وام‌دهی ما نیازهای وام گیرندگان را برآورده می‌کنند.

مالکیت مشترک افراد را قادر می‌سازد تا ابتدا بخشی از یک ملک را خریداری کنند و اجاره بها را به صاحبخانه که معمولا یک انجمن مسکن هست، بپردازند. وام گیرندگان می توانند در صورت تمایل به افزایش نسبت سهامی که مستقیما دارند، سهام بیشتری خریداری کنند.

پاسخ بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها