نتایج جستجوی شما

زمین برای فروش در Sheffield

,
افزودن به علاقه مندی ها
158

توضیحات

فرصت توسعه مسکونی در شفیلد جنوبی

قیمت برای کاربری­ های مختلف، متفاوت است.

 

این مکان با متراژ 0.12 هکتار فرصتی فوق­ العاده برای ساخت 28 آپارتمان دارای پارکینگ در نزدیکی امکانات محلی و دسترسی فوق­ العاده به مرکز شهر است.

نقشه پیشنهادی در 5 طبقه است که شامل 4 طبقه مسکونی و یک پارکینگ در طبقه ال است. این ملک در دو بلوک ساخته خواهد شد که از طریق راهرویی در طبقه اول به یکدیگر متصل می­شوند. هر دو بلوک دارای ابعاد برابری بوده و دارای 14 آپارتمان هستند.

پارکینگ سرتاسر ماشین و دوچرخه نیز در زیر دو بلوک وجود داشته و فضا برای پارک 33 خودرو وجود دارد. سقف سبز رنگی نیز در بالای هر دو بلوک تعبیه خواهد شد.

 

اطلاعات مکانی

این ملک در مقابل Archer Road قرار دارد که در جنوب منطقه Millhouses, Abbeydale & Woodseats در جنوب شفیلد است. این موقعیت دارای امکانات متعددی از جمله فروشگاه، سوپرمارکت، باشگاه و … است. پارک Millhouses فقط 5 دقیقه با این ملک فاصله دارد و فضای سبز بسیار زیبایی در کنار رودخانه­ ای برای قایق­ سواری دارد و در این مکان امکانات بازی، ورزش و کافه­ های متعددی وجود دارند.

در این منطقه چندین مدرسه ابتدایی و متوسطه وجود دارند و دسترسی آسانی دارند و فاصله تا پارک ملی Peak District با ماشین در حدود 15 دقیقه است. سرویس اتوبوس ویژه­ ای نیز دسترسی خوبی به مرکز شهر فراهم آورده و بزرگراه M1 در نزدیکی قرار داشته و فاصله تقریبی تا آن 30 دقیقه می­ باشد.

 

نوع ملک: Brownfield Land، New Build Land، Land

DLRD190020

شناسه ملک : 29580
شهر:
منطقه:
منطقه پستی: S8
واقع در: United Kingdom
در گوگل مپ باز کنید

Dextons-1

commercial
dextons
عضو: dextons

تماس با من

برنامه نمایش؟
می توانید از صفحه "صندوق ورودی" در حساب کاربری خود به پیام های خصوصی پاسخ دهید.

دیدگاه ها

لطفا برای ارسال نظرات به صفحه حساب کاربری خود وارد شوید

لیست های مشابه

زمین برای فروش در شهر Sheffield

این مکان در گذشته به عنوان انبار چوب به کار برده می­شد و ترکیبی مسکونی و تجاری دارد که در [بیشتر]
این مکان در گذشته به عنوان انبار چوب به کار برده می­شد و ترکیبی مسکونی و تجاری دارد که در نزدیکی کمربند سبز بوده و [بیشتر]

مقایسه لیست ها