نتایج جستجوی شما

زمین برای فروش در شهر Sheffield

,
افزودن به علاقه مندی ها
211

توضیحات

یک فرصت استثنایی برای توسعه مسکونی

قیمت بر اساس کاربری­ های مختلف، متفاوت است.

 

مکانی به وسعت 7 هکتار با مجوز برنامه­ ریزی برای 271 خانه در یک مایلی مرکز شهر Dinnington.

این مکان در گذشته به عنوان انبار چوب به کار برده می­شد و ترکیبی مسکونی و تجاری دارد که در نزدیکی کمربند سبز بوده و به Throapham Common که یک پارک 7.5 هکتاری چشم انداز دارد. این سایت در حدود 7 هکتار است و تمام ساختمان ­های آن توسط مالکین فعلی تخریب شده ­اند.

 

نقشه

مجوز ساخت 271 واحد در 5 فوریه 2013 توسط شورای Rotherham Borough به شماره مرجع RB2012/1643 ارائه شد. تمام ساختمان­ ها تخریب شده و اقدامات پیش­ ساخت انجام شده و ورودی مکان ایجاد شده است.

 

مکانی مقرون به صرفه

شورای Rotherham Borough در سال 2008 تحت بند 106 با ما وارد قرارداد شد. این توافق­نامه با مبلغ 225,000 پوند منقعد شده است تا ساختمان با بهترین مصالح ساخته شود.

 

اطلاعات مکانی

Dinnington یک شهر روستایی کوچک در South Yorkshire است بخشی از Metropolitan Borough of Rotherham به شمار می­رود و فاصله یکسانی با شفیلد، روترهام و ورکساپ دارد. از اوایل دهه 1990، زمانی که منبع اصلی استخدام Dinnington تعطیل شد، بازسازی­های تجاری و مسکونی آغاز شد و این امر تاثیر قابل­ توجهی بر بازیابی منطقه داشت. Dinnington دو دبستان به نام­ های St. Joseph و Dinnington Community دارد و دو مرکز تحصیلات عالی نیز در این شهر وجود دارند. شهر شفیلد با این مکان در حدود 30 دقیقه فاصله دارد و مناظر تفریحی و مکان­های فرهنگی، دانشگاه، باشگاه و استادیوم­ های متعددی دارد. این شهر همچنین از نظر تاریخی و جاذبه­های توریستی محبوبیت زیادی دارد.

 

نوع ملک: Brownfield Land

تصدی: مالکیت مطلق

DBRL100016

شناسه ملک : 29595
شهر:
منطقه:
منطقه پستی: S25
واقع در: United Kingdom
در گوگل مپ باز کنید

Dextons-1

commercial
dextons
عضو: dextons

تماس با من

برنامه نمایش؟
می توانید از صفحه "صندوق ورودی" در حساب کاربری خود به پیام های خصوصی پاسخ دهید.

دیدگاه ها

لطفا برای ارسال نظرات به صفحه حساب کاربری خود وارد شوید

لیست های مشابه

sales
فروخته شده

زمین برای فروش در Sheffield

این مکان با متراژ 0.12 هکتار فرصتی فوق­ العاده برای ساخت 28 آپارتمان دارای پارکینگ در نزدی [بیشتر]
این مکان با متراژ 0.12 هکتار فرصتی فوق­ العاده برای ساخت 28 آپارتمان دارای پارکینگ در نزدیکی امکانات محلی و دسترسی [بیشتر]

مقایسه لیست ها