نتایج جستجوی شما

خانه 6 خوابه برای فروش در Cheltenham

2,500,000 پوند
,
افزودن به علاقه مندی ها
136

توضیحات

Wyastone House یک خانه شهری خیره‌کننده و مستقل است که صاحبان فعلی آن را بازسازی و نوسازی کرده‌‌اند و اقامتگاهی بزرگ، مجهز در 3 طبقه است. این خانه دارای ویژگی‌های دوره‌های مختلف است که شامل پنجره‌های سنگی، سقف‌های بلند، تابلو‌ها و تزئینات تزئینی سقف بوده که همه با هم ترکیب شده‌اند تا این خانه را با شکوه جلوه دهند.

در طبقه همکف یک راهرو ورودی به سالن پذیرایی بزرگی همراه با قفسه‌های بزرگ منتهی می‌شود و پله‌هایی که به طبقات بالا می‌روند. فضای پذیرایی اصلی کنار آشپزخانه واقع شده و با پنجره‌های سراسری‌اش خانه را غرق نور کرده است.

درهای دوتایی از آشپزخانه به داخل اتاق نشیمن همراه با شومینه و اجاق هیزمی باز می‌شوند. آشپزخانه از پشت به یک اتاق ناهارخوری ‌بزرگ دسترسی دارد، همچنین دارای یک شومینه و یک پنجره بزرگ به سمت باغ پشتی است.

در قسمت پشتی خانه یک اتاق دنج و راحت وجود دارد که دیوارهایش با پنل پوشیده شده و دارای اجاق هیزمی است و به اتاق مطالعه و دفتر منتهی می‌شود که درهایش مستقیم در باغ باز می‌شوند.

یک اتاق خدمات و WC طبقه همکف را کامل می‌کنند. در هر طبقه سه اتاق خواب قرار دارد. در طبقه اول سوئیت مستر، یک اتاق چشمگیر با کمد لباس، پنجره سراسری و حمام بزرگ لوکس و دو اتاق خواب دونفره دیگر (یکی با حمام داخل اتاق) و یک حمام بزرگ خانوادگی با دوش جداگانه است.

در طبقه دوم یک سوئیت دنج و آرام که بیشتر به عنوان اتاق مهمان استفاده می‌شود وجود داشته و در طبقه بالای خانه دو اتاق خواب دیگر و حمام قرار دارند.

این خانه دارای فضای متناسب و بزرگی است که مجهز به کمد و اتاقهای مختلف و یک انبار بزرگ است. در قسمت پشتی یک باغ زیبا وجود دارد. این باغ از ویژگی‌های خاص خانه است که فضای سبز و آرام را در قلب شهر فراهم می‌کند و از این قسمت نیز می‌توان به خانه دسترسی داشت.

 

موقعیت مکانی

Wyastone House در جاده Parabola در منطقه بسیار محبوب Montpellier در Cheltenham واقع شده است. خانه Montpellier در نزدیکی است که انواع رستوران‌ها، بارها، هتل‌ها و بوتیک‌ها اطرافش هستند. باغ‌های Montpellier میزبان جشنواره‌های مختلف در طول سال هستند که شامل جشنواره‌های جاز، موسیقی، ادبیات و علوم می‌شود.

مسیرهای ارتباطی عالی با اتصال به بزرگراه M5 در J11 دسترسی به شمال و جنوب، A40 به آکسفورد و لندن و A419 به M4 را فراهم می‌کنند.

از ایستگاه راه‌آهن Cheltenham Spa قطارهای مستقیم و منظمی به London Paddington وجود دارد که تقریبا در فاصله 1 مایلی است. تا فرودگاه‌های بین‌المللی Birmingham و Bristol نیز یک ساعت فاصله دارد.

 

تصدی: مالکیت مطلق

DCHE012117415

شناسه ملک : 31478
قیمت: 2,500,000 پوند
تعداد اتاق خواب: 6
تعداد حمام: 5
دیگر ویژگی ها
پارکینگ اختصاصی
ساختمان الحاقی
شهری
مستقل
شهر:
منطقه:
منطقه پستی: GL50
واقع در: United Kingdom
در گوگل مپ باز کنید

Dextons-1

commercial
dextons
عضو: dextons

تماس با من

برنامه نمایش؟
می توانید از صفحه "صندوق ورودی" در حساب کاربری خود به پیام های خصوصی پاسخ دهید.

دیدگاه ها

لطفا برای ارسال نظرات به صفحه حساب کاربری خود وارد شوید

لیست های مشابه

خانه 4 خوابه برای فروش در Cheltenham

825,000 پوند
Stratford House Mews در بهترین مکان Cheltenham قرار دارد، درجه دوم بوده و دسترسی عالی به M [بیشتر]
Stratford House Mews در بهترین مکان Cheltenham قرار دارد، درجه دوم بوده و دسترسی عالی به Montpellier ،Tivoli و Suff [بیشتر]

خانه 2 خوابه برای فروش در Cheltenham

325,000 پوند
این خانه دو خوابه کاملا مجهز و بازسازی شده در یک مکان ساکت و آرام و در چند قدمی امکانات رف [بیشتر]
این خانه دو خوابه کاملا مجهز و بازسازی شده در یک مکان ساکت و آرام و در چند قدمی امکانات رفاهی واقع شده است. طبقه هم [بیشتر]

خانه 2 خوابه فروشی در Cheltenham

495,000 پوند
Henrietta Place یک کلبه مدرن است که در سال 2010 از سنگ طبیعی Cotswold ساخته شده و در محلی [بیشتر]
Henrietta Place یک کلبه مدرن است که در سال 2010 از سنگ طبیعی Cotswold ساخته شده و در محلی واقع شده که در آن ۷ خانه [بیشتر]

خانه ویلایی 2 خوابه در Cheltenham

449,995 پوند
خانه ویلایی 2 خوابه مستقل همراه با گاراژ در چند  قدمی Stow centre این خانه ویلایی ساخته شد [بیشتر]
خانه ویلایی 2 خوابه مستقل همراه با گاراژ در چند  قدمی Stow centre این خانه ویلایی ساخته شده از سنگ در محوطه Fossewa [بیشتر]

مقایسه لیست ها