نتایج جستجوی شما

خانه 5 خوابه برای فروش در Luton

1,350,000 پوند
,
افزودن به علاقه مندی ها
55

توضیحات

Clare House توسط یک معمار طراحی شده تا حداکثر دید را به کلیسای قرن یازدهم و مزارع اطراف داشته باشد. ورودی این خانه از طریق راهروی بزرگ و روشنی با پلکان محکم بلوط است که به پنجره‌هایی مشرف به حومه منتهی می‌شود که محل میراث Pitstone و زمانی مرکز دهکده بود.

در سمت چپ، اتاق نشیمن دو طرفه است، در حالی که در سمت راست اتاق مطالعه قرار دارد و به عنوان اتاق خواب پنجم نیز استفاده می‌شود. روبروی این اتاق حمام مدرن قرار دارد. قسمت پشتی خانه عموما دارای نقشه پلان آزاد است و آشپزخانه / اتاق ناهار خوری / اتاق نشیمن و سالن با یک اتاق بزرگ ترکیب شده‌اند. آشپزخانه / اتاق ناهارخوری دارای یک پنجره نورگیر زیباست که همراه با یک جزیره مرکزی ایستاده و میز نشیمن برای پذیرایی از مهمانان شما طراحی شده و درهای تاشو به شکل L نیز به پاسیو باز می‌شوند و فضای نشیمن را به طور یکپارچه گسترش می‌دهند.

در مرکز فضای نشیمن یک میز سفارشی بیلیارد قرار دارد که متناسب با زاویه‌ها طراحی و قرار داده شده است و سیستم  Sonos در داخل و بیرون تعبیه شده است. اتاق نشیمن دارای یک پنجره کنج زیبا با چشم اندازهای زیبا به باغ پشتی است و یک کمد توکار محل اقامت در طبقه همکف را کامل می‌کند.

طبقه اول به سوئیت بزرگ اتاق خواب اصلی منتهی می‌شود که دارای پنجره ای مشرف به باغ پشتی است. یک اتاق تعویض لباس و حمام داخلی نیز در آن قرار دارد. اتاق میهمان نیز دارای حمام داخلی مدرن است و دو اتاق خواب دیگر فاقد آن هستند و یک حمام خانوادگی برای آنها وجود دارد.

در جلوی خانه یک جاده مخصوص شن و ماسه‌ای با پارکینگ برای تعدادی اتومبیل قرار دارد و امکان دسترسی به گاراژ را فراهم می‌کند. دقیقا در پشت خانه یک تراس سنگفرش بسیار بزرگ واقع شده که برای پذیرایی فضای باز ایده‌آل است و از طریق درهای دوتایی به آشپزخانه / اتاق ناهار خوری دسترسی دارد.

Church Road یک منطقه بسیار ویژه است. ساکنان آن متخصصین شاغل، خانواده‌های جوان و برخی از افراد بازنشسته هستند. این یک اجتماع فعال و دوستانه است که حداقل سالی یک بار گردهم می آیند و در خیابان میهمانی می‌گیرند و کریسمس خود را در آنجا جشن می‌گیرند و این یک سنت 22 ساله است.

با توجه به تعهد ما برای ایمن نگه داشتن همکاران و مشتریان خود در این دوره از قرنطینه توصیه شده، بسیاری از گزینه‌های بازدید در دسترس شماست که شامل گشت و گذارهای ویدئویی، نمایش 360 واقعیت مجازی و عکاسی جامع است.

 

موقعیت مکانی

این ملک تا Tring به فاصله 3 مایل، London Euston به فاصله 34 مایل، A41 به فاصله 3.7 مایل، Leighton Buzzard به فاصله 9 مایل، Aylesbury به فاصله 9 مایل، M1 (J1) به فاصله 15 مایل، فرودگاه Luton به فاصله 15 مایلی است. (تمامی مسافت‌ها تقریبی هستند)

مقامات محلی: Aylesbury Vale District Council

 

تصدی: مالکیت مطلق

DBCN012016281

شناسه ملک : 31789
قیمت: 1,350,000 پوند
تعداد اتاق خواب: 5
تعداد حمام: 4
دیگر ویژگی ها
باغچه
پارکینگ اختصاصی
روستایی
مجزا
مدرن
مستقل
شهر:
منطقه:
منطقه پستی: LU7
واقع در: United Kingdom
در گوگل مپ باز کنید

Dextons-1

commercial
dextons
عضو: dextons

تماس با من

برنامه نمایش؟
می توانید از صفحه "صندوق ورودی" در حساب کاربری خود به پیام های خصوصی پاسخ دهید.

دیدگاه ها

لطفا برای ارسال نظرات به صفحه حساب کاربری خود وارد شوید

مقایسه لیست ها