نتایج جستجوی شما

ملک 4 خوابه برای فروش در Northumberland

825,000 پوند
,
افزودن به علاقه مندی ها
40

توضیحات

سالن ورودی – آشپزخانه اوپن / اتاق صبحانه / خانواده – 4 اتاق پذیرایی شامل سینمای خانگی و اتاق بازی – اتاق خواب اصلی و حمام – 3 اتاق خواب دو نفره دیگر با حمام / اتاق دوش حمام – WC جداگانه – اتاق ابزار – سه گاراژ / انبار.

مزرعه Buttery Hall یک مزرعه قدیمی سنگفرش (و دارای روکش های چوبی) است که در گذشته مزرعه بوده است، بلافاصله توسط پشته دودکش آجری قرمز قابل تشخیص است و اخیرا به یک اقامتگاه روستایی مدرن تبدیل شده است.

این محل اقامت چشمگیر در دو طبقه چیده شده و شامل یک آشپزخانه بزرگ / اتاق صبحانه / خانواده، چهار اتاق پذیرایی (اتاق دنج، بازی، سینمای خانگی و اتاق ناهار خوری)، چهار اتاق خواب (از جمله سوئیت اصلی) و سه اتاق دیگر است بعلاوه حمام / دوش.

از اعتبارات ویژه “Buttery Hall Farm” اعتبار “سبز” آن است. این ملک فوق العاده با گرمایش از کف در طبقه همکف و رادیاتورهای طبقه بالا عایق بندی شده است.

در فضای بیروی از آب باران استفاده می‌شود و لوله‌کشی‌هایی به این منظور کشیده شده است که البته در حال حاضر از آنها استفاده نمی‌شود. روشنایی بیرونی LED است. لوله‌های لوله کشی از ناودانهای آلومینیومی برای باران وجود دارد، یک ویژگی جالب / ابتکاری در طراحی.

اطراف مزرعه Buttery Hall باغها و محوطه‌هایی هستند که تقریبا 1 هکتار وسعت دارند. در خارج از درب ورودی که به بیرون باز می شود حیاطی از سنگ هاروگیت و فضای پارکینگ بزرگی وجود دارد. پشت خانه را چمنزار و فضای وسیع تری احاطه کرده است.

 

موقعیت مکانی

مزرعه Buttery Hall مزرعه‌ای است سنگی که با زیرکی در قرن نوزدهم ساخته شده و در فاصله کمی از ساحل Northumberland واقع شده، تقریبا 5.5 مایلی جنوب Berwick-upon-Tweed، درست در غرب A1 قرار دارد و از یک بزرگراه عمومی و یک جاده خصوصی قابل دسترسی است.

شهر تاریخی و مستحکم Berwick-upon-Tweed، واقع در مرز انگلستان و اسکاتلند، دارای طیف گسترده‌ای از امکانات و خدمات محلی خرده فروشی است.

خط اصلی قطار ساحل شرقی در Berwick متوقف می‌شود و از آنجا سرویس‌های منظمی به Edinburgh و Newcastle از طریق Tyne وجود دارد (هر دو تقریبا 55 دقیقه) و همچنین در نزدیکی London King’s Cross (تقریبا 3 ساعت) قرار دارد.

Buttery Hall Farm دارای امکانات رفاهی بسیاری برای اوقات فراغت می‌باشد. North Northumberland به دلیل چشمگیر بودن خط ساحلی شهرت دارد و در نزدیکی سواحل زیبای Cocklawburn و Goswick قرار گرفته است. باشگاه گلف Goswick Links به عنوان یکی از برترین زمین‌های گلف در Northumberland شناخته شده است؛ این شاهکار طراحی شده “James Braid” میزبان مسابقات انتخابی منطقه‌ای برای مسابقات قهرمانی آزاد است.

اسکرمرستون در فاصله 3.5 مایلی، Berwick-upon-Tweed در فاصله 5.5 مایلی، ادینبورگ در فاصله 63 مایلی، Newcastle – upon-Tyne miles در فاصله 57 مایلی قرار دارند.

 

تصدی: مالکیت مطلق

DLAU012079212

شناسه ملک : 32009
قیمت: 825,000 پوند
تعداد اتاق خواب: 4
تعداد حمام: 4
دیگر ویژگی ها
باغچه
پارکینگ
تراس
روستایی
سینمای خانوادگی
منطقه:
منطقه پستی: TD15
واقع در: United Kingdom
در گوگل مپ باز کنید

Dextons-1

commercial
dextons
عضو: dextons

تماس با من

برنامه نمایش؟
می توانید از صفحه "صندوق ورودی" در حساب کاربری خود به پیام های خصوصی پاسخ دهید.

دیدگاه ها

لطفا برای ارسال نظرات به صفحه حساب کاربری خود وارد شوید

مقایسه لیست ها