نتایج جستجوی شما
ارسال شده توسط Dextons بر 27 مارس, 2021
0

مستاجران اروپایی به رای Brexit موکول شدند

 

تجزیه و تحلیل Goodlord نشان داده است که قرارداد اجاره جدید اتباع اروپایی از سال 2017 در سراسر انگلستان، به طور مداوم کاهش یافته است.

از ژانویه 2017 تا نوامبر 2020، نسبت اجاره کنندگان اروپایی در انگلستان از 20٪ به 14٪ از کل مستاجران کاهش یافته است.

با نگاهی به اجاره های لندن که در آن تعداد زیادی از مستاجران اتحادیه اروپا زندگی می کنند، در طول سال 2017 میانگین مستاجران لندنی که اصالتا از کشورهای اتحادیه اروپا بودند نیز 29 درصد بود. در سال 2018، این میزان به 24 درصد و سپس به 22.5 درصد در سال 2019 کاهش یافت. در سال 2020، مستاجران اتحادیه اروپا تنها 22 درصد از ساکنان لندن را تشکیل دادند.

Tom Mundy، مدیر عامل Goodlord، در این باره گفت: “پس از رای گیری در مورد Brexit هیچ مهاجرت گسترده‌ای از شهروندان اتحادیه اروپایی رخ نداده است. در عوض، طی چهار سال گذشته ما شاهد کاهش مداوم اما قابل توجه تعداد افرادی که از اتحادیه اروپا به انگلستان نقل مکان کرده‌اند، بودیم. این گرایش به سراسر انگلستان منتقل شده ‌است، اما به ویژه در لندن که تعداد بیشتری از مستاجران اتحادیه اروپا از آنجا شروع می‌کنند بیشتر است.

درست در آستانه مهلت دو ساله، شاهد تعداد زیادی در سال 2018 بودیم، زیرا این آخرین شانس برای افرادی بود که می خواستند انگلستان را به خانه خود تبدیل کنند. اما از آن زمان به بعد، هر ماه که می گذرد، تعداد افرادی که از اروپا قرارداد های اجاره امضا می کنند، به طور مداوم کاهش می یابد.”

پاسخ بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها