نتایج جستجوی شما
ارسال شده توسط Dextons بر 5 ژوئن, 2022
0

آیا اکنون زمان مناسبی برای تبدیل ملک تجاری به مسکونی است؟

 

بازار املاک بریتانیا سریعتر از همیشه در حال حرکت است. با ساخت و ساز مسکن در کمترین زمان و قیمت بالای ملک، اکنون زمان مناسبی برای استفاده و خرید ملک تجاری برای تبدیل به خانه مسکونی است.

تعداد ساخت و سازها به پایین ترین حد در سال های اخیر رسیده است.

رشد صنعت ساخت‌وساز بریتانیا بار دیگر به دلیل تأثیرات پایدار نوع ویروس Omicron کاهش یافته است. تعداد ساخت‌وساز جدید در سراسر بریتانیا در سال 2021 ثابت باقی مانده که عمدتاً به دلیل کمبود مداوم محصولات ضروری مانند فولاد، بتن و الوار است.

نه تنها شاهد کمبود مواد، بلکه افزایش هزینه های محصولات مذکور هستیم، به طوری که قیمت مواد در آگوست 2021 بیش از 70 درصد بیشتر از آگوست 2020 بوده است.

ساخت‌وساز در اکتبر 2021 در مجموع 1.8 درصد از نظر حجمی کاهش یافت که بزرگترین کاهش ماهانه از آوریل 2020 است، زمانی که تولید 41.7 درصد کاهش یافت.

فروش مسکن پس از پاندمیک همچنان در حال افزایش است.

بازار پررونق املاک همچنان به حفظ رکورد فروش در طول یک سال خود ادامه می دهد و میانگین قیمت مسکن در بالاترین سطح از سال 2004 قرار دارد.

در سال 2021، بریتانیا شاهد تغییر خانه از هر 16 خانه در طول سال بود و بازار شاهد جهش متوسط قیمت 15000 پوند مسکن بود. اگرچه شاهد افزایش هزینه های مسکن هستیم، اما به نظر نمی رسد سرعت خرید ملک از سوی مردم کاهش یابد.

در حالی که فروش مسکن همچنان در حال افزایش است، تعداد خانه های جدید تحویل داده شده در انگلستان به کمترین رقم در 5 سال گذشته رسیده است. بر اساس ارقام، تعداد خانه های جدید در سال 2021 با 11 درصد کاهش به 21,6490 خانه رسید که پایین ترین سطح از سال 2015 تا 2016 است.

این امر منجر به ایجاد شکاف در بازار برای ساخت یک خانه عالی شده و ملک تجاری به یک خانه مسکونی تبدیل می شود.

 

تبدیل ملک به منزل مسکونی

با دور شدن بسیاری از مشاغل از املاک تجاری در خیابان های بزرگ، بازار شاهد تعداد بیشتری از واحدهای خالی بوده است. این واحدها برای تبدیل به خانه های مسکونی برای خریدارانی که برای اولین بار خانه می‌خرند و توسعه دهندگان املاک باتجربه، عالی هستند.

از سال 2015، انجام اقدامات توسعه تجاری به مسکونی آسان تر شده است و باعث افزایش تعداد خریداران ملک شده است.

 

مزایای تبدیل ملک به مسکونی

قیمت گذاری رقابتی – بازار املاک تجاری در مقایسه با مسکونی رقابتی تر است، به این معنی که املاک تجاری قیمت پایین تری دارند. اگر به دنبال فروش در آینده هستند، قیمت‌های پایین‌تر به خریداران اجازه می‌دهد ارزش افزوده و سود خوبی از تبدیل به دست آورند.

خرید یک ملک تجاری معمولا با یک پروژه بازسازی همراه است تا واحد را به خانه رویایی شما تبدیل کند. به شما امکان می دهد ملکی را که واقعا دوست دارید، بدون محدودیت به دست آورید.

ممکن است نیازی به مجوز برنامه ریزی نداشته باشید؛ برای بسیاری از مغازه ها و دفاتر، ممکن است نیازی به مجوز برنامه ریزی نداشته باشید، زیرا آنها تحت عنوان حقوق توسعه مجاز قرار دارند. با این حال، اگر به مجوز برنامه‌ریزی نیاز دارید، احتمالا این موضوع در چارچوب سیاست برنامه‌ریزی ملی دولت قرار دارد و استفاده مجدد از ساختمان‌های خالی را در اولویت اصلی قرار می‌دهد.

 

حکم نهایی

تبدیل یک ملک تجاری به مسکونی یک گزینه عالی برای خریداران خانه است که به دنبال یافتن ملکی با قیمت رقابتی هستند. اکنون بهترین زمان برای در نظر گرفتن این مسیر توسعه است.

پس از پاندمیک، املاک تجاری تمایل به فروش سریع دارند، بنابراین هنگام تلاش برای خرید اولین واحد تجاری خود سریع عمل کنید.

پاسخ بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها