نتایج جستجوی شما
ارسال شده توسط Dextons بر 20 جولای, 2022
0

 

صاحبخانه‌ها باید تمام خانه‌ها و املاک جدید را مقاوم کنند.

 

موج گرما، سیل، آتش‌سوزی‌ها و طوفان‌ها به طور فزاینده‌ای در بریتانیا به یک امر عادی تبدیل شده‌اند و این روند با تغییرات آب و هوایی ادامه خواهد یافت. در صورت عدم وجود سیستم دفاعی مناسب، حوادث شدید آب و هوایی می توانند آسیب قابل توجهی به املاک وارد کنند.

مفهوم سیل 100 ساله، احتمال آماری یک درصدی است که یک سیل در هر سال مشخص با استفاده از داده های تاریخی و تکنیک های مدل سازی ممکن است رخ می دهد. در سال 2021، به دلیل تغییرات آب و هوایی، متأسفانه سال‌های زیادی در رسانه‌های بریتانیا شاهد منظره آشنای زیر آب ماندن ماشین‌ها، خانه‌ها، اموال مردم در زیر آب بودیم.

کمک هزینه تغییرات اقلیمی باید اضافه شود تا طرح های دفاع در برابر سیل بتواند با سناریوهای اقلیمی آینده سازگار شود و در مناطق شهری تا 40 درصد هستند. The UN Intergovernmental Panel تخمین می زند که تا سال 2100، در مقایسه با سال های 1986-2005، بریتانیا به طور متوسط سالانه 10 درصد بارندگی بیشتری دریافت خواهد کرد. صلح سبز تاکید می کند که خطر سیل نه تنها افزایش می یابد بلکه بارندگی کمتر اما بسیار شدیدتر می شود.

بریتانیا در کل برای رویداد یا اثرات سیل آمادگی چندانی ندارد. عمدتا به این دلیل است که سیل همیشه فقط با رودخانه ها مرتبط نیست و باید همه منابع در نظر گرفته شوند که اغلب ناشی از آب های سطحی به دلیل اقدامات کشاورزی، توسعه و محوطه سازی است.

به همین دلیل است که تیم ساختمانی در Cluttons از صاحبخانه‌ها می‌خواهد که ارزیابی خطر سیل را برای محافظت از املاک و مستاجران خود داشته باشند. با توجه به این تغییرات آب و هوایی شدیدضروری است که در جایی که نیاز است، دفاع مناسب داشته باشیم. ما معتقدیم که بیمه‌گران باید رهبری را بر عهده بگیرند و وام‌هایی ارائه دهند که صاحبخانه‌ها بتوانند ملک خود را بازسازی کرده و در برابر آسیب‌های بیشتر سیل مقاوم کنند.

املاک قدیمی‌تر معمولا دارای سیستم‌های دفاعی مناسب در برابر سیل نیستند، به این معنی که بیشتر در معرض خطر شرایط آب و هوایی شدید هستند، اما مقاوم‌سازی و سایر پیشرفت‌ها می‌تواند برای دفاع این املاک در برابر سیل مفید باشد. Cluttons توصیه می کند که صاحبخانه ها یک ارزیابی خطر سیل داشته باشند تا ارزیابی کنند که آیا باید و نیاز به تقویت ساختمان های خود دارند یا خیر. در درازمدت آرامش خاطر به وجود می‌آورد که دارایی‌ها محافظت شده‌اند و برای مستاجرین مطلوب‌تر شده و ارزش افزوده می‌دهد.

از آنجایی که سیل ویرانگرترین عواقب را دارد و بریتانیا در سال‌های اخیر افزایش شیوع و شدت را تجربه کرده، ما از مردم می‌خواهیم که ارزیابی خطر را نه فقط هنگام خرید ملک، بلکه برای محافظت از اموال موجود خود انجام دهند. همانطور که مناطق سیل‌خیز جدید از مدل سازی خطر سیل مشخص می شوند، بسیار مهم است که بدانیم چه کاری می توان انجام داد و بیمه گذاران چه پوششی ارائه خواهند داد.

سازندگان جدید باید طراحی برای سیل و نصب سیستم های سیل گیر در شهرک هایی که نزدیک به دشت سیلابی هستند را در نظر بگیرند.

ما دوست داریم که مالکان و سازندگان در حال حاضر در راه اندازی سیستم دفاع در برابر سیل پیشرو باشند، نه به عنوان یک یک راه حل پس از مشکل باشند. Cluttons به پروژه کمک کرد تا یک طرح جامع دفاع در برابر سیل را برای United Biscuits Carlisle مدیریت کند تا در برابر حوادث سیل آینده محافظت کند. پس از دو سیل در 11 سال گذشته، Cluttons یک مطالعه امکان سنجی و بررسی های بیشتر را برای توسعه طرحی انجام داد که هم نیازهای عملیاتی مشتری را برآورده می کرد و هم به طور موثر محدودیت های سایت را برآورده می کرد. ظرف یک سال، این سایت 10 هکتاری با سیستم خودکار دفاع در برابر سیل مجهز شد.

نتیجه این بود که سایت می تواند به طور موثر در عرض 5 دقیقه از سیل محافظت شده و توسط یک نفر اداره می‌شود. این اجازه داد به این ترتیب مشاغل محلی حفظ شدند که به نوبه خود به نفع جامعه محلی بود.

سیل‌ها انواع مختلفی دارند و مناطقی را در معرض خطر قرار می‌دهند که قبلا شناسایی نشده بودند. مهم است که ملکتان را برای خطر سیل ارزیابی کرده و در مراحل اولیه آن را مقاوم کنید انجام کنید.

ما دوست داریم که بخش خصوصی ابتکار عمل را در دست بگیرد و با همکاری بیشتر املاک بریتانیا را در آینده حفظ کند. مسئولیت بزرگ سال 2021، ESG است و صاحبخانه‌ها، بیمه‌گران، سازندگان همگی نقشی در آماده‌سازی و مقابله با طوفان‌ها دارند و نباید فقط به مقامات محلی و قانون‌گذاران تکیه کنند تا بگویند چه زمانی باید این کار را انجام دهیم. این امر بدون شک باعث صرفه جویی در هزینه های هنگفت و ویرانی احتمالی در آینده خواهد شد.

پاسخ بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها