نتایج جستجوی شما
ارسال شده توسط Dextons بر 6 سپتامبر, 2022
0

 

اولین خرید خانه در مقرون به صرفه ترین محله لندن

Barking که اخیرا به عنوان مقرون به صرفه ترین منطقه در لندن نامیده شده، ارزان‌ترین قیمت ملک را در پایتخت دارد. با این حال، طبق داده‌های منتشر شده توسط دفتر آمار ملی، قیمت خانه‌ها برای ساکنان محلی هنوز گران هست و خانه‌های این منطقه در حال حاضر ده برابر میانگین قیمت دارند.

برای پاسخگویی به تقاضا برای خانه‌های مقرون به صرفه در Barking، نماینده فروش Red Loft برای اولین بار، یک شهرک کاملا جدید به نام Challingsworth House را با خانه‌های یک و دو خوابه به‌طور انحصاری از طریق مالکیت اشتراکی عرضه می‌کند.

BeFirst که در حال توسعه مجدد و بازسازی پارکینگ Linton Road و سایت Crown House است، Challingsworth House در مجموع 56 آپارتمان با مالکیت مشترک ارائه خواهد کرد.

پس از راه اندازی موفقیت آمیز در پایان ژوئیه، Challingsworth House در حال حاضر یک انتخاب محبوب برای خریدارانی بوده که برای اولین بار خانه می خرند و اکنون 65٪ از فاز 1 رزرو شده است.

آپارتمان های دارای مالکیت مشترک در Challingsworth House به خریدارانی که برای اولین بار می خواهند خانه های شیک طراحی شده بخرند، خانه‌های مدرن ارائه می دهند. خریداران می‌توانند از میان واحدهای مدرن Moores تا آشپزخانه‌هایی با لوازم یکپارچه از جمله اجاق برقی Beko، اجاق سرامیکی Grundig و همراه با یخچال فریزر انتخاب کنند. حمام ها دارای لوازم بهداشتی مدرن سفید و حوله خشک‌کن کرومی هستند، در حالی که اتاق خواب های اصلی دارای کمد دیواری توکار هستند.

در محل، ساکنان به محل بازی مشترک و پارکینگ دوچرخه دسترسی دارند. همه خانه‌ها دارای فضای بیرونی خصوصی هستند، با بالکن‌های همراه ویوی مناظر غربی در سراسر خط افق شهر لندن.

Challingsworth House که فقط 0.2 مایل از ایستگاه Barking فاصله دارد، در قلب محله تاریخی Barking واقع شده است. ساکنان جدید از زندگی شهری لندن، نزدیک فضاهای باز سبز لذت خواهند برد. در نزدیکی شهرک، مجموعه‌ای از امکانات رفاهی محبوب از جمله کافه‌ها، میخانه‌ها، مرکز تفریحی و تئاتری که میزبان برنامه‌های رقص، درام و کمدی زنده هست، وجود دارد. کمی دورتر، پارک‌ Barking Abbey Green مکانی دلربا در فضای باز برای موسیقی کلاسیک است، در حالی که Barking Park یک فضای سبز محلی دیگر است که با پارک اسپلش، علفزارهای گل‌های وحشی و دریاچه قایق‌سواری کامل می‌شود. علاوه بر پارک Barking، پارک Parsloes و پارک Mayesbrook ،RSPB Rainham Marshes و پارک Fairlop Waters Country، هر دو تنها 6 مایل دورتر هستند و برای ساکنانی که به دنبال فرار از شلوغی شهر برای تفریح در فضای باز هستند، عالی است.

قیمت های مالکیت مشترک از 75,000 پوند برای سهم 25 درصدی یک آپارتمان یک خوابه (FMV: 300,000 پوند) و 97,500 پوند برای سهم 25 درصدی یک آپارتمان دو خوابه (FMV: 390,000 پوند) شروع می شود.

پاسخ بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها