نتایج جستجوی شما
ارسال شده توسط Dextons بر 28 آگوست, 2022
0

 

خانه اولی‌ها باید انتظارات خود را مدیریت کنند.

پس از تحقیقات انجمن Yorkshire Building Society، اعلام شد که از هر پنج نفر، چهار نفر (79٪) معتقدند خانه اول تمام نیازهای آنها را برآورده می کند و دو نفر از پنج نفر (42٪) فکر می کنند اولین خانه آنها آخرین خانه‌شان خواهد بود.

گزارش Housing Britain که موانع مالکیت خانه را بررسی می کند، نشان می دهد خریدارانی که برای اولین بار خانه می‌خرند انتظاراتی دارند و واقعیتی که با آن روبرو می شوند با تکامل زندگی آنها متفاوت است.

این گزارش نشان داد که 62 درصد از استپرهای دوم یا کسانی که در خانه اول خود زندگی می کنند و به دنبال خرید ملک بعدی خود هستند، گفتند که خانه آنها فقط برخی از نیازهای آنها را برآورده کرده یا اصلا نیازهایشان را برآورده نمی کند و اندازه به عنوان مشکل اصلی عنوان شد (47٪) پس از آن مکان (29٪) و خانه آنها به اندازه کافی در مصرف انرژی کارامد یا بهینه نبود (25٪).

از میان کسانی که انتظار نداشتند خرید ملک بعدی آن ها آخرین خریدشان باشد، 30 درصد انتظار داشتند که در طول عمر خود صاحب سه خانه شوند، در حالی که یک پنجم (19٪) گفتند که انتظار چهار خانه دارند و 17٪ گفتند که انتظار دارند پنج خانه یا بیشتر داشته باشند، علاوه بر این، خریدارانی که برای اولین بار اقدام به خرید خانه می کنند، بعید به نظر می رسد که خانه همیشگی خود را پیدا کنند.

پاسخ بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها