نتایج جستجوی شما
ارسال شده توسط Dextons بر 10 سپتامبر, 2022
0

 

رویداد Help for Homebuyers با Barratt London به پایتخت بازمی گردد.

Barratt London شاهد بازگشت رویداد “Help for Homebuyers” خود در اواخر این ماه است تا به خریداران مشتاق و فعلی خانه کمک کند تا اولین خانه یا آپارتمانشان را بخرند و به ویژه پس از پایان یافتن Help to Buy، باید دید که آنها در پایتخت از عهده چه کاری برمی آیند.

این رویداد در ساعت 4 بعد از ظهر روز چهارشنبه 14 سپتامبر در هتل Club Quarters واقع در خیابان Northumberland، نزدیک میدان Trafalgar برگزار می شود و راه هایی را به نمایش می گذارد که در آن انواع خریداران می توانند بازار را شکست دهند و یکی از خانه های جدید خود را در سراسر پایتخت خریداری کنند. شرکت‌کنندگان می‌توانند مستقیما با مشاوران فروش و طیف وسیعی از کارشناسان صنعت در مورد موضوع وام‌های مسکن، فرآیند خرید و طرح‌های دولتی موجود با Barratt London صحبت کنند که مهمترین آن رویکردهای Help to Buy و مقرون به صرفه بودن است.

Mark Dobbs، متخصص وام مسکن از Torc24 به نمایندگان Barratt London ملحق خواهد شد که برای اطلاع رسانی و آموزش خریداران در مورد فرآیند مالی، و همچنین بینش متخصص صنعت Kate Faulkner، آماده‌اند.

همچنین Alex Rose، مدیر خانه های جدید در پورتال املاک آنلاین، Zoopla و خالق محتوای مشاوره املاک، Tayo Oguntonade که تجربه خود از فرآیند خرید خانه را شرح خواهد داد، حضور خواهد داشت.

برای کسانی که به دنبال مشاوره مالی در مورد فرآیند خرید خانه هستند، متخصص Peter Komolafe، مجری پادکست Conversation of Money نیز حضور خواهد داشت. همه مهمانان در یک میزگرد پر جنب و جوش به تیم Barratt London ملحق خواهند شد و پس از آن یک جلسه پرسش و پاسخ از مخاطبان خواهند داشت که همه چیز از درک معیارهای واجد شرایط بودن تا تکمیل امتیاز اعتباری شما را پوشش می دهد.

Jim Wood، مدیر عامل Barratt London، اظهار داشت: «خرید خانه در لندن، یک دستاورد مهم است، اما می تواند بسیار پیچیده، گیج کننده و استرس‌زا باشد. در رویداد “Help for Homebuyer” تمام اطلاعاتی را که خریداران به آن نیاز دارند و پاسخ به هر سؤالی را در یک مکان جمع آوری می کنیم. با نزدیک شدن به پایان Help to Buy، هنوز گزینه‌های زیادی برای مالکیت خانه وجود دارد و این فرصتی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر است.»

پاسخ بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها