نتایج جستجوی شما
ارسال شده توسط Dextons بر 13 جولای, 2022
0

 

HSPG: بحران مسکن را نباید فراموش کرد.

 

پس از انتشار اخباری مبنی بر استعفای بوریس جانسون در سایه استعفای وزیران، Guy Horn، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران HSPG گفت که فراموش نشدن نیاز مسکن جدید از اهمیت حیاتی برخوردار است.

وی گفت: «به عنوان یازدهمین وزیر مسکن در ده سال گذشته، کناره گیری Andrew در کنار اخراج Michael Gove، وزیر امور Levelling Up ،Housing و Communities، نشان دهنده آشفتگی بیشتر برای مسکن بریتانیاست، که در حال حاضر در بحران است.

وی افزود: «در حالی که بریتانیا با بحران هزینه زندگی مواجه است، در ماه ژوئن شاهد افزایش 1.8 درصدی قیمت مسکن با وجود پیشنهادات بازار بود. با توجه به این فشارهای اقتصادی، نیاز ارائه مسکن ارزان قیمت هرگز به این فوریت نبوده است. با این حال، عرضه مسکن به طور مداوم زیر هدف دولت برای 300,000 خانه جدید در هر سال باقی مانده و تحلیل‌های اخیر نشان می‌دهد که دولت اهداف مسکن را تا 40 درصد در سال 2021 از دست داده است. وزیر مسکن بعدی نباید این اهداف را به عنوان ارقام خودسرانه رد کند. همانطور که دولت از ناآرامی های سیاسی کنونی بیرون می آید، اهمیت پرداختن به کمبود مزمن مسکن مقرون به صرفه و تامین تقاضای مسکن نباید در رقابت برای یافتن رهبر بعدی بریتانیا فراموش شود.»

پاسخ بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها