نتایج جستجوی شما
ارسال شده توسط Dextons بر 25 آگوست, 2022
0

 

خانه های جدید با مالکیت مشترک در لندن

 

L&Q آخرین فاز خانه های L&Q در Western Circus راه‌اندازی کرده است. L&Q در Western Circus متشکل از 41 آپارتمان یک، دو و سه خوابه با طراحی مدرن، با نمای عالی رو به پایتخت، فرصتی منحصر به فرد برای کسانی است که به دنبال برداشتن اولین قدم به سمت خانه‌دار شدن هستند.

بخشی از شهرک بزرگ Western Circus، با بیش از 350 خانه جدید، باغ‌های مشترک محوطه‌سازی‌شده و یک سوپرمارکت Lidl در محل، قرار است در اواخر سال 2022 افتتاح شود و آپارتمان های L&Q’s Shared Ownership برای خرید با سپرده ای کمتر از 10,000 پوند در دسترس خواهند بود.

Claire Brenlund، مدیر فروش و بازاریابی L&Q، چنین اظهار کرد: «اولین خانه‌های L&Q ما در سال گذشته در Western Circus، بین خریدارانی که برای اولین بار به بازار آمدند، به دلیل موقعیت مکانی عالی، خانه‌های با کیفیت بالا و چشم‌انداز امکانات رفاهی بیشتر در چند سال آینده در این منطقه بسیار محبوب بودند. Acton یک محله بسیار ثروتمند در غرب لندن است، و ارائه این خانه‌های مقرون به صرفه با مالکیت مشترک در Western Circus، چیزی است که ما واقعا به آن افتخار می‌کنیم.»

L&Q در Western Circus، با استفاده جسورانه از آجر، بالکن‌های متمایز و پنجره‌های قاب‌دار بزرگ، که فضاهای زندگی را غرق نور طبیعی می‌کند، نمایانگر معماری عالی و مطمئن Acton است. فضای داخلی مدرن شامل کفپوش Amtico راهروها و فضاهای نشیمن، همراه با فرش در تمام اتاق خواب هاست. آشپزخانه ها مجهز به وسایل کاملا یکپارچه از جمله ماشین ظرفشویی و یخچال/فریزر هستند. هر خانه به فضای بیرونی خصوصی و باغ های مشترک دسترسی دارد.

ساکنان L&Q در Western Circus شاهد برترین جاذبه های این منطقه هستند. این شهرک فقط 10 دقیقه از Westfield Shepherd’s Bush به مجموعه وسیعی از مغازه‌ها، بارها و رستوران‌ها فاصله دارد؛ فعالیت‌های تفریحی اضافی در این منطقه شامل مینی گلف سرپوشیده، سالن بولینگ، و سینما است.

باشگاه‌های ورزشی محلی مانند David Lloyd و Virgin در فاصله 6 دقیقه‌ای بوده و Acton Park تنها 10 دقیقه با این منطقه فاصله دارد.

ایستگاه مترو East Acton با خدمات حمل‌ونقل عالی، 6 دقیقه فاصله دارد و Oxford Circus تنها در 18 دقیقه قابل دسترسی است. خط اصلی Acton که کمتر از یک مایل با شهرک فاصله دارد، در حال حاضر خدمات خود را به Paddington لندن انجام می‌دهد که تنها 10 دقیقه طول می‌کشد و  فاز دوم Crossrail که قرار است در پاییز 2022 افتتاح شود و رفت‌وآمدی سریع‌تر را به مرکز لندن و Heathrow به همراه خواهد داشت.

پاسخ بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها